Menu
Your Cart

AQUAMAGİC ABSOLUTE SETİ

AQUAMAGİC ABSOLUTE SETİ

Mutfakta ev kimyasallarının varlığı özellikle istenmez. Bunun sebebi uygulandığı yüzeyleri aşındırması ve aşırı güçlü yapısından dolayı zararlı kokuların solunmasına sebep olmasıdır. Aquamagic Absolute seti ile mutfağınızı deterjan kullanmadan parlatabilirsiniz. Tüm ürünlerimize sayısız bakteriyolojik test uygulanmıştır. Böylece  temizlikten sonra yüzeylerin tamamen temiz ve antibakteriyel olduğu kanıtlanmıştır. 

Yüzeylerdeki yağ, kireç, yiyecek artıkları ve yapışkan tozlarla Aquamagic Absolute seti kolayca baş edebilir. Dolaplar, ocak, davlumbaz yeni gibi görünecektir. Aquamagic Absolute seti mikrofiber ürünler olduğundan, uygulandığı yüzeylerde çizik veya leke bırakmaz. Aquamagic Absolute seti içerisinde yer alan mendil ve süngerlerin bakımı çok kolaydır. Kir ve yağ mendillerin mikrofiber yapısı sayesinde anında temizlenir. Silver teknolojisinin kullanımı ile birlikte mutfağınızda patojenik bakterilerin büyümesini engeller. 

Geçmişte kullandığınız zararlı maddeleri solumanıza sebep olan temizleyicileri bırakın! Sonuçta Aquamagic Absolute seti mutfağınız için en sağlıklı ve etkili çözümdür!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ürünleri Satın Almak için Lütfen Aşağıdaki linkten Kayıt olun


Kayıt Sayfası

  • Stock: In Stock
  • Model: 02106
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL