Menu
Your Cart

BİOTRİM NEO # 4 DERİ TEMİZLEME BEZİ

BİOTRİM NEO # 4 DERİ TEMİZLEME BEZİ
BİOTRİM NEO # 4 DERİ TEMİZLEME BEZİ
Yeni
BİOTRİM NEO # 4 DERİ TEMİZLEME BEZİ
BİOTRİM NEO # 4 DERİ TEMİZLEME BEZİ
BİOTRİM NEO # 4 DERİ TEMİZLEME BEZİ

BioTrim NEO 4 temizleme mendilleri giysi ve aksesuarları pürüzsüz bir ciltten taze kirden hızlı ve hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Deri ürünler zarif ve nazik bir şekilde temizlenmelidir. Tüm yıl boyunca gardırobumuzda bulunan deri kıyafetler, ayakkabılar, çantalar, eldivenler ve daha fazlası için doğru temizlik ürününü kullanmak önemlidir. Aksi takdir ürünler güzel görünümlerini kaybedebilirler, deri yüzeyler çatlayabilir, kırışabilir veya deforme olabilir. Böyle bir durumda orijinal görüntüsünü eski haline getirmek imkansız olacaktır. Doğal bir temizleyici olan BioTrim NEO 4 mendili temizliğin yeni formülüdür. NEO 4'ün bakım bileşenleri sayesinde ürünlerin yapısı korunur.

Her mendil ayrı bir poşet içinde paketlenmiştir, bu nedenle elinizin altında olması veya seyahate çıkma gibi durumlarda elverişlidir. Böylece her zaman bir el çantasında veya bir sırt çantasında kolayca taşınabilir.

Uygulama

  1. Poşeti açın, mendili çıkarın.
  2. Dairesel hareketlerle lekeyi çıkarın ve sonra tüyü yumuşatmak için tüy boyunca bir mendille temizleme işlemini yapın. Bunun için bezin temiz bir alanını kullanmanız yeterli olacaktır.
  3. Lekeyi ovalamayın - böylece kirin içine pisliğin derin girmesine katkıda bulunursunuz. 
  4. Ürünün tamamen kurumasını bekleyin (mümkünse). Daha sonra kürkü özel bir fırçayla yavaşça tarayın. Saç kurutma makinesi, pil, doğrudan güneş ışığı olmadan kurutun. Ürün kuruduktan sonra temizleyicinin kokusu kaybolacaktır.

Lütfen dikkat:

  1. Mendiller doğal kaynaklı ve yeni oluşmuş yüzey lekelerini çıkarmak için tasarlanmıştır. Kimyasal kökenli kirleticileri (gıda ve kimyasal boyalar) yok etmeye yönelik değildir.
  2. Kirlenmenin malzemenin yapısını değiştirmesi durumunda mendiller yardımcı olmaz (örneğin asit).
  3. Mendiller aşınmış yüzeylerdeki kirleri ortadan kaldırmaz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ürünleri Satın Almak için Lütfen Aşağıdaki linkten Kayıt olun


Kayıt Sayfası

  • Stock: In Stock
  • Model: 03224
33,04TL
Vergiler Hariç: 28,00TL