Menu
Your Cart

HEALTHBERRY DRAIN, 14 POŞET

HEALTHBERRY DRAIN, 14 POŞET
Yeni
HEALTHBERRY DRAIN, 14 POŞET

HEALTHBERRY DRAIN bağışıklık sisteminin sağlığının korunmasına ve bağırsakların enfeksiyonlardan korunmasına yardımcı olur. Antimikrobiyal ve antienflamatuar özelliklere sahiptir. Su-tuz metabolizmasını optimize eder, vücuttaki toksinlerin uzaklaştırılmasını sağlar, tuz birikimini azaltır. İçeceğin en güzel özelliği idrara çıkmanızı sağlayarak vücudun mineral dengesinin geri kazanılmasına yardımcı olmasıdır.

Eşsiz HEALTHBERRY DRAIN kompleksi, kolayca emilebilen vitaminler, mineraller ve yararlı amino asitlerin kaynağıdır. Hücrelerin ihtiyaç duyduğu tüm elementleri sağlar. Vücudun bağışıklık savunmasının güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda çeşitli hastalıkların gelişmesini önler. Kalıtsal bilgilerin depolanması ve aktarılmasından sorumlu olan nükleik asitlerin sentezine yardımcı olur. İyi beslenme sayesinde vücut sistemlerinin hatasız çalışmasını sağlar. HEALTHBERRY DRAIN sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunur.

İçeceğin kendi aromasında birçok aromayı alabilirsiniz.  Yaban mersininin tayga aromasını, deniz topalak ve raventinin ferahlatıcı etkisini, bitki özlerinin hoş tatlılığını aynı anda hissedebilirsiniz.

Her 100 g anlık içeceğin besin değeri: proteinler - 0.13 g, karbonhidratlar - 76.8 g.

Enerji değeri: 100 g anlık içecek - 1 poşet (6 g) anlık içecek - 30.4.2 kcal - 18.43 kcal.

HAZIRLAMA YÖNTEMİ

Torbanın içindekileri 150-200 ml ılık veya soğuk suya dökün. İçecek tamamen eriyene kadar karıştırın, 2-3 dakika bekledikten sonra tekrar iyice karıştırın. İçeceğiniz hazır!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ürünleri Satın Almak için Lütfen Aşağıdaki linkten Kayıt olun


Kayıt Sayfası

  • Stock: In Stock
  • Model: 01406
47,20TL
Vergiler Hariç: 40,00TL