Menu
Your Cart

HEALTHBERRY TONUS, 14 POŞET

HEALTHBERRY TONUS, 14 POŞET
Yeni
HEALTHBERRY TONUS, 14 POŞET

HEALTHBERRY TONUS fiziksel ve zihinsel performansı arttırır, gücü geri kazandırır, enerji verir ve yorgunluk semptomlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.  Vücuttaki artan stres dönemlerinde dengeyi korumaya yardımcı olur. İçerdiği özel formül sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

HEALTHBERRY TONUS eşsiz kompleksiyle tüm kullanıcılarından olumlu yorumlar almıştır.  İçeriğinde kolayca emilebilen vitaminler, mineraller bulunur. Ayrıca zengin bileşenlere sahip olmasıyla hücrelere gerekli tüm elementleri sağlar. Bu esnada bağışıklık savunmasını arttırır ve çeşitli hastalıkların gelişmesini önler. Kalıtsal bilgilerin depolanması ve aktarılmasından sorumlu olan nükleik asitlerin daha iyi çalışmasında önemli role sahiptir. HEALTHBERRY TONUS sayesinde vücut sistemleri hatasız çalışır, bu da ömrünün uzamasına yardımcı olur ve uzun ömür sağlar.

Her 100 gr içeceğin besin değeri: proteinler - 1.3 g, karbonhidratlar - 81.5 g.

Enerji değeri: 100 gr anında içilir - 1 poşet içinde 323,2 kcal (6 g) hemen içilir - 19.48 kcal.

HAZIRLAMA YÖNTEMİ

Torbanın içindekileri 150-200 ml ılık veya soğuk suya dökün. İçecek tamamen eriyene kadar karıştırın, 2-3 dakika bekledikten sonra tekrar iyice karıştırın. İçeceğiniz hazır!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Ürünleri Satın Almak için Lütfen Aşağıdaki linkten Kayıt olun


Kayıt Sayfası

  • Stock: In Stock
  • Model: 01403
47,20TL
Vergiler Hariç: 40,00TL